Zákaznická podpora:+420 792 494 072info@fadee.cz

Čistící hadřík - nejlepší kámoš

Zajímá vás, jak se o CS:GO nůž správně starat a jak jednoduše dosáhnout jeho dlouhověkosti? Čtěte více!

 

Klíč k perfektnímu stavu a stálému lesku se nachází přímo uvnitř balení. Bavíme se o vašem novém věrném kamarádovi – o čistícím hadříku, který je z hebkého, antistatického materiálu, a proto je tím nejvhodnějším adeptem pro čištění a leštění sběratelských nožů.

čistící hadřík


Proč je důležité se o nůž starat?

Epicentrum problémů jsou lidské prsty, protože obsahují vlhkost a mastnotu, proto při manipulaci s nožem dochází k zanechávání stop, které mohou vést ke vzniku mastných skvrn, jenž výrazně zhoršují vizuální stránku nože.
Abychom předešli zmíněným mastným skvrnám a ztrátě lesku, tak je důležité nůž udržovat v suchu a čistotě.

čistící hadřík (2)


Jak správně o nůž pečovat?

Doporučujeme nůž pravidelně čistit a leštit pomocí čistícího hadříku, který je součástí balení. Nepoužívejte žádné speciální přípravky, saponáty, gely, vosky, ani vazelíny.
Uchopte hadřík a pomocí série dlouhých tahů očistěte čepel po celé délce. Dejte si záležet a snažte se opravdu nevynechat žádné místo. Následně se postavte pod dobrý světelný zdroj a prohlédněte si čepel pod různými úhly. V případě, že nevidíte žádné podezřelé stopy, šmouhy nebo skvrny, máte splněno.

čistící hadřík (1) čistící hadřík (3)


Používáte nůž aktivně na trénování flipů a triků?

Nezapomeňte, že nůž, který se často používá, vyžaduje mnohem pravidelnější péči oproti noži, který je pouze na výstavce!

čistící hadřík 5