Zákaznická podpora:+420 792 494 072info@fadee.cz

Možnosti platby

Objednávku můžete uhradit dobírkou (hotově / kartou při převzetí zboží), bankovním převodem nebo online prostřednictvím platební brány GOPAY.

V případě volby platby na dobírku zaplatíte objednávku až při převzetí zboží od dopravce nebo přímo na výdejním místě.
O přesném termínu doručování zásilky, či možnosti platby budete informováni vámi zvoleným dopravcem prostřednictvím SMS.

Platba pomocí platební brány GOPAY je rychlá, snadná a pohodlná. V případě, že se platba na první pokus nepodaří, nezoufejte, stačí vyčkat a do hodiny by vám měl přijít email s platebním tlačítkem, které vás dostane zpět do platební brány.

ODLOŽENÁ PLATBA – SKIP PAY Plaťte bezpečně až po doručení a vyzkoušení zboží. Nákup uhradíte pohodlně online do 30 dnů (nebo do 50 dnů s balíčkem MAXI), a ještě ušetříte za dobírku. Odložená platba od Skip Pay je totiž zdarma.

Při platbě převodem na účet trvá zhruba 1-3 pracovní dny než se platba přičte do našeho systému. Zásilku odesíláme ihned, jakmile se platba připíše na náš účet.
Platbu převodem posílejte na účet

  • czech-republic-flag-round-xs 318171045/0300
  • slovakia-flag-round-xs IBAN: CZ63 0300 0000 0003 1837 9532 | SWIFT: CEKOCZPP

Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky - všechny tyto informace jinak najdete v emailu, který jste po vytvoření objednávky obdrželi.
Správně vyplněný variabilní symbol nám výrazně zrychlí a zjednoduší proces párování.

Pokud vámi vytvořená objednávka se zvolenou možností platby bankovním převodem nebo platební bránou, nebude do 14 dnů zaplacena, bude automaticky stornována.